Şömine Soba Resimleri | Kuzine Soba Fotoğrafları | Fırınlı Soba Modelleri | Su Isıtan Kat Sobaları Fiyatları | Sobalı Isıtma Sistemleri | Kaloriferli Kuzine Soba Fiyatları Kaloriferli Şömine Modelleri | Kuzineli Sobalar | Katı Yakıtlı Şömineli Soba Çeşitleri
Petekli Soba | Sulu Şömine Haznesi | Şömine ve Sobalı Kat Kaloriferi Sistemleri

Prity - Hakkımızda

      BAŞAK METAL ENDÜSTRİ MALZEMELERİ TİC. LTD. ŞTİ. 1995 yılında başta her çeşit demir, paslanmaz çelik, saç paslanmaz boru, silisli saç, çelik ve bunlardan mamul madde ve eşyalar ile saç, profil boru, teneke ve her nevi sanayi mamulleri, sınayi teçhizat, makina ve aletleri ile araç ve gereçleri ve bütün bunların hammaddelerin ve yedek parçalarının toptan ve perakende ticaretini, ihracatını, ithalatını, depolanmasını, nakliyesini yapmak amacı ile kurulmuştur ve faliyetlerine devam etmektedir.

      2005 yılında çelik saç ağırlıklı klasik ve kat kaloriferi sistemi sulu soba ve sulu şomine üretimi ve pazarlama konusunda projeler geliştirdi.

      2006 yılında "Başak Metal Isı Sistemleri" ile "Prity" markalı ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü aldı, soba ve şömine ithalatını başlattı.

      Prity ürünleri 1995 yılında Bulgaristan'da her biri 20.000 m2 alan üzerine kurulan 2 ayrı fabrikada üretilmektedir. Yıllık 100.000 adetin üzerinde üretim kapasitesi olan fabrikalarda sadece şömine ve soba bölümünde 240 kişi çalışmaktadır. Üretimin %80'e yakın miktarı Avrupa'nın 20 den fazla ülkesinde satılmaktadır.

       CE belgeli Prity soba ve şömine hazneleri çalışma emniyeti ve tesiri bakımından EN 13240, EN 12185 ve EN 13229 standartlarına göre üretilmiş ve onaylanmış teknik dokümantasyonlara uygundur.


Kalorifer Soba  Kalorifer Soba  Kalorifer Soba

      2006 yılının sonunda, gelecekte Türkiye'de ortak üretim de düşünülerek "Başak Metal Isı Sistemleri Sanayi İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti." kuruldu ve ithal edilen ürünlerin pazarlamasına ağırlık verildi. Türkiye genelinde tanıtım ve bayilik çalışmalarına ağırlık verildi.

      İthal edilen ürün çeşidinde Türkiye şartlarına uygun, kullanımı rahat ve maksimum ısıtma kapasitesi olan kuru ve sulu sistem modeller yer almaktadır.

      Prity markalı kat kaloriferi sistemleri katı yakıt yakmak suretiyle ev ve işyerlerinin ısınmasında kullanılmaktadır.

      Sulu kat kaloriferi soba ve şömineleri 50-200 m2 arası alan ısıtmasında basit, pratik, verimli ve ekonomik bir ısıtma alternatifi olarak ön plana çıkmaktadır.

      Kullanım kolaylığı ve avantajları açısından soba ve şömineli kat kalorifer sistemi klasik soba ile çok benzemektedir. Sistemde kullanılan soba ve şöminelerde bulunan sıcak su çıkışı ve geri dönüş boruları kalorifer tesisatına montaj edilir. Sirkülasyon pompası sayesinde tesisattaki radyatörlere eşit bir ısı dağılımı olurşur. Sistemin en üst noktasına yerleştirilen açık genleşme tankı ile tesisat atmosfere bağlantılı hale getirilir. Elektrik kesintilerinde sirkülasyon pompasının çalışmasını sağlamak için pompaya kesintisiz güç kaynağı bağlanmalıdır.

      Su hazne gövdeli soba ve şömineler su ısıtma kazan yöntemi bazında çalışır. Özel dizaynı sayesinde bulunduğu ortamı ve diğer odalardaki radyatörleri ısıtır.

      Tüm modeller 2-4 mm kalınlığında olan çelik levhalardan üretilir. Ayrıca ürün çeşidi olarak hazır şömineler, odun sobaları, döküm sobalar ve kuzine modellerimiz mevcuttur. Modeller döküm ızgara, besleme kapısı, küllük, tuğla kaplaması, baca çekişini azaltma valfı ile donatılır.

      Modellerin çeşitliliği, konfor, estetik ve ısı rahatlığını sağlamak için istenilen dizaynı yaratma imkanı vermerktedir, bu doğrultuda dünyada milyonlarca kişinin ilk tercihi olan Döküm Alüminyum Radyatörlerini 2009 yılında ürün yelpazemize ilave etmek kaçınılmaz olmuştur.


      Maket Ltd.'nin CE belgeli Focus ve Domes modeli radyatörleri ; ISO 9001:2000 güvencesiyle üretilmekte ve yüksek mekanik dayanıklılık, korozyona karşı direnci ve zararsızlık gibi özellikleriyle ayrılmaktadır. Ürünler yüksek kaliteli EN AC 46100 Alüminyum alışımından imal edilmektedir. Onaylanan kalite sistemi gereğince üretilen radyatörlerden her biri özel testlere tabi tutulur. Belirtilen teknik parametreler EN 442 gereğine uygundur ve İtalya - Milano Politeknik Enstitüsünün denetim protokollerinden alınmıştır.

Kalorifer Soba

 
     " Maket Ltd. ; CE belgeli Focus ve Domes modeli radyatörlerinin , havlupan ve diğer ısıtıcı teknik ürünlerinin Bulgaristan üreticisidir. İmalat süreci kapalıdır, şirket çağdaş İtalyan üretimi 160'tan 1200 ton basınç diyapazonunda kapama kuvveti olan döküm makinelerine sahiptir.Mekanik işlemler özel makineler ile yapılmaktadır. Her bir radyatör 9 bar basınçta test edilir ve kalite kontrolünden geçer."
Ziyaretci Sayimiz: Soba Tipi Kat Kaloriferi | ??mine Sobalar | Kat Kaloriferli Sobalar | Kaloriferli ??mineler